Vítejte na stránkách

Vašeho budoucího grafika?

Jmenuji se Pavel Horák

Jsem grafický designér na volné noze a působím v Pardubicích, Česká republika.

Vždy se snažím respektovat potřeby klientů, co nejvyšší úroveň provedení a pokud se dostaví Wow! efekt, jsem opravdu šťastný.

Všechny mé návrhy jsou tvořeny s láskou, vášní a kreativitou.

Specializuji se na grafický design a tvorbu log, branding, firemní identitu, design tiskových materiálů, design webových stránek, aplikací a uživatelských rozhraní. Velmi mě baví navrhování obalového designu.

V oboru pracuji více než 23 let. Za tu dobu jsem si vybudoval dobré renomé díky originální a profesionální práci. Snažím se všem svým klientům poskytovat bezkonkurenční kvalitu a služby za dostupné a konkurenceschopné ceny. Všechny mé práce vznikají na nejvyšší možné úrovni a jsou vedeny kreativním myšlením.

Grafický design mě velmi baví a rád se v něm zdokonaluji a držím krok s nejnovějšími trendy a technologiemi. No a jelikož v současnosti světu (nejen designerského) vládne umělá inteligence, zeptal jsem se jí, jak a kde mě vidí za 20 let. Výsledek můžete vidět sami níže – podle AI budu stále pracovat na projektech pro své klienty. Chcete se jedním stát už dnes? Klidně mě kontaktujte, rád se Vám ozvu.

background

Zaujala vás moje práce pro ostatní klienty?

Ozvěte se mi a můžeme se pobavit o tom, co mohu vytvořit pro vás. Nezáleží na tom, jestli začínáte projekt od začátku anebo potřebujete posunout dál stávající řešení.

Copyright © 1999 - 2023 Pavel Horák / Tasou s.r.o.